Czy warto kupić bramę garażową marki Hormann

To pytanie pada wielokrotnie w momencie, gdy kupujemy bramy garażowe. Marka Hormann nie od dziś znana jest właśnie z dobrej jakości bram garażowych.

bramy garazoweBramy garażowe są niezwykle użyteczne. Nie tylko chronią nasze czterokołowe cudo przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także zabezpieczają nasz dom przed niechcianymi złodziejami. Przy budowie rozglądałem się z bramą garażową i nie wiedziałem jaką bramę wybrać. Przeglądałem oferty różnych producentów bram i trafiłem w końcu na bramy garażowe Hormanna. Ceny były różne, ale jeśli dom ma nam służyć przez lata i być bezpiecznym schronieniem to raczej nie powinno się oszczędzać na tego typu produktach jak bramy garażowe, drzwi czy okna. Przejrzałem internet poszukując opinii o bramach garażowych. Hormann jako jedyna marka nie miała praktycznie złych ocen. Wszyscy strasznie tępili Wiśniowskiego czy Normstahl. Zdecydowałem się więc na bramę garażową od Hormanna i muszę powiedzieć, że …. jestem zadowolony! Sąsiedzi, którzy budowali dom obok mnie, postanowili zaoszczędzić kupując tańsze bramy garażowe. Nie wyszli na tym zbyt dobrze, gdyż po 3 latach użytkowania ich brama garażowa się nie nadaje do użytku.

Dlatego śmiało mogę stwierdzić, że jeśli chcecie kupić bramę garażową, to zdecydowanie bierzcie bramę marki Hormann. Co więcej, mogę dodać, że napędy do bram garażowych tej firmy są również jak najbardziej godne polecenia.

PS. nie, nie jestem przedstawicielem tej firmy:)