Wiercenie studni głebinowych

Firma Geowip działa w podpoznańskich Wronkach. Jest to firma świadcząca usługi na polu geologii i geotechniki. Wykonuje przeróżne konstrukcje mające związek z odwiertami począwszy od patentu, do zrobienia elektronicznego rysunków i papierów. Wiercenia geotechniczne to zasadnicza zajęć firmy Geowip.

GEOWIP Poznań

Marka ma bardzo nowoczesny park narzędzi do robienia wierceń tak techniką suchą jak i mokrą. W sferę ich aktywności wchodzą także prace naukowe ziemi i wód. Zakład ma różnorodne świadectwa i zezwolenia do realizowania prac na polu geotechniki i geologii. Bez liku
ludzi używało z oferty Geowip i na ich portalu www możemy znaleźć komentarze prezesów przedsiębiorstw, jakie doceniają Geowip jako fabrykę solidną i godną zaufania.
Prócz prac geotechnicznych firma prezentuje pompy do wody, handel nimi i montowanie oraz wykonywanie otworów studziennych. W obszar propozycji wchodzi koncept studni, prace w terenie, wybudowanie obudowy otworu studziennego, pomiar pompowania wody, stworzenie papierów urzędowych.

www.geowip.pl

GEOWIP
Biezdrowo 29
64-510 Wronki