Odnawiamy kuchnię naszych snów

Jak zrobić remont kuchni niedrogo i atrakcyjnie.

Za jakiś czas oczekuje nas renowacja kuchni w letnim siedlisku. Rezydencję budowałam ogromnie dawno wstecz, toteż wszystko w tym domu do tego czasu zdążyło się wyeksploatować i kwalifikuje się do renowacji, lecz postanowiłam zacząć od remontu kuchni, a w dalszej kolejności remont łazienki. Kuchnia w pierwszej kolejności, ponieważ atoli w kuchni przebywam ogrom godzin. Jest ona sprzężona z pokojem jadalnym i moi znajomi miast spędzać wizytę w saloniku idą za gospodynią do kuchni i w zasadzie w tym miejscu ugaszczam w końcu gości.

Toteż nie tylko, że spędzam w kuchni mnóstwo czasu, to na dodatek musi to okazać się pomieszczenie sztandarowe.

Postanowiłam, że podmienię zlew na nowiutki, kran nad zlewozmywakiem i głównie zainstaluję nowe umeblowanie, a wspólnie z owym urządzenie do mycia naczyń i piecyk gazowo- elektryczną i zamrażarkę zabudowane w meblach. Czyli okaże się to renowacja totalna naszej kuchni, jaka zyska tym sposobem wcale nowatorski image. Nabyłam meble w tonacjach żółtych i brązowych, lecz glazurę na murach i na posadzce będą żółto-brązowe.

Zainicjować remont musi się od kupienia mebli, bowiem na to często się czeka, i później mogę zacząć przyklejanie glazury na ziemi i nad zlewem i malowanie murów. Po pokrywaniu farbą weźmie się do pracy gość z meblami a po jego odejściu kuchnia stanie się całkowicie nowiuteńka Jedynym ambarasem będzie fakt, iż jadalnia koło owej nieszablonowej kuchni wyglądać będzie całkiem nędznie i później będzie trzeba zamienić również jej wnętrze.