Pompy ciepła

W ten sposób rezonowałem bodaj w zasadzie na rozpoczęcie tego zamierzenia o nazwie studnie. Rzeczywista kampania z tym zadaniem ciągnie się od dawna.

Wykopanie studni

Ekip od studni jest pod dostatkiem, każda z hukiem się reklamuje i wydaje mi się, że główny przymiot, który dana firma kopiąca studnie ma na myśli to liczba do zapłaty na fakturze. Rozpytywałem u pobliskich tubylców czy ktoś aby pamięta o jakiejś fachowej firmie co kopie studnie ,ale w tym momencie zamanifestowały się nieporozumienia. Każdy dawniej pamiętał i z pasją wspominał, że wujek stryjenki poznał owakich, że będą najszybsi w województwie, ale w tym momencie robi się ponuro bo za chwilę jest przygniatająco kosmiczna pustka.

Chyba będzie firma z Poznania, która wierci studnie tanio i za przyzwoitą cenę, tylko trzeba ich znaleźć. Z tymi co wiercą studnie bywa trudniej niż ze zdunem na Mazowszu. W tych rejonach absolutnie zduna od lat nie ma.Z tego powodu bardziej mądrzej jest zaprojektować sobie studnię niż piec chlebowy.

Szansa na osiągnięcie projektu jest znacznie większa. Wracając do zagadnienia to studnie jak się okazało to działanie dla doświadczonej ekipy.Rzecz leży w tym by wydobyta woda była naprawdę zdrowa i posiadała korzystny dla dobrego samopoczucia ludzkiego zasób mikro i makro.