Zdolności kompresora olejowego

Możności kompresora olejowego można określić na zrąbie jego informacji mechanicznych. Czołowym przymiotem jest ciśnienie czynności. Najprostsze kompresory dostarczają ciśnienie o liczbie do nastu barów, co oznacza wartość przyzwalającą na scalenie większości ekwipunków technicznych. Narzędzia do zastosowań specjalistycznych obrazują się ewentualnością ziszczania najwyższego ciśnienia w liczbie parunastu barów. Istotnym aspektem dla użytku kompresora olejowego bywa produktywność liczona miarą powietrza, które faktycznie może nadać narzędzie w ciągu tylko jednej sekundzie przy zadanym ciśnieniu. W tym zdarzeniu wszystko zależne jest od zapotrzebowania sprzętu, jakie będziemy pragnęli załadować.

Dla odpowidniej czynności godzi się zaopatrzyć się w typ o produktywności co najmniej kilku litrów na minutę. Na wentualność nietrwałych ekwipunków będziemy zmuszeni mocniej kierować koncentrację na konieczności nabywanych ekwipunków, by w czasie czynności nie przyczyniało się do obniżek ciśnienia. Na efektywność kompresora działanie ma siła silnika.

Im wyższa, tym w rzeczy samej więcej będziemy możni żądać od narzędzia. Specyfika funkcji sprzętu posiada także rangę przy typowaniu sposobnej objętości pojemnika, która naliczana jest w litrach.