Brama garażowa Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną oraz bywa największym wytwórcą bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic jak również napędów. Spółka Hörmann jest spółką dziedziczną operującą na przestrzeni dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych rozwiązań i najlepszej gatunkowości artykułów.

Grupa Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa siedziba spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza wydziałami bazy, znajdują się także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych na terenie całego państwa. Poświadcza ona ekspresowy oraz profesjonalny serwis oraz poświadcza odpowiednią, specjalistyczną obsługę kontrahenta.